Tema: Revolut
View Single Post
Staro 07.07.2019., 19:57   #97
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Osobno mislim da je jos prerano za potpuno otkantavanje tekuceg racuna (konvencijalnih banki), barem dok revolut i ostali (npr. curve) ne sazriju jos malo... Ili dok prestanu imati nenajavljene "ispade s mreze". U ovih 20 dana sto citam i cekam revolut i curve kartice vidim da ljudi znaju prijaviti probleme s top-upom i sl. djecje bolesti. Takodjer bi volio da i revolut i curve bar na neki nacin obavjestavaju korisnike push porukama kroz app (ili mailom) o odrzavanju sustava. Nista twitteri i socijalne mreze, to mi nije mjerodavno.

Osobno nemam puno iskustva osim s revolutom koji mi je u ovih 20ak dana radio po ps-u preko gpay i za internet placanje.
To sam i ja rekao kad me ljudi s kojima pričam pitaju oko pouzdanja u Revolut ili bilo koju drugu alternativu koju koristim (ja npr. još koristim i TransferWise i N26)
Pitanja su uglavnom ono - jel me nije strah čuvati gore neku veliku lovu, šta ako kihnu, ne bojim se za pare itd.

Jel sve to dovoljno sigurno da bi cijeli život stavio gore? Za sad možda mislim da jos nije, imaju još uvijek tih nekih svojih boljki i uvijek postoji bojazan da popusis lijepe pare, makar, to je za svaku banku isti vrag.
No kao alternativa za day-to-day je odlično.
Zato plaća sjeda još uvijek normalno, a na Revolutu naštiman auto-topup, složen i vault sa zaokruživanjem iznosa tako da automatski i stedim i divotica.

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote