View Single Post
Staro 22.08.2021., 15:22   #4849
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,685
Citiraj:
Autor mate_j Pregled postova
Situacija koju sam ja imao, ali ne sa GPU nego sa hladnjakom za CPU. Kučište je podržavalo 15mm a ja sam bez gledanja uzeo 17mm dužine hladnjak Ali eto, kučište je na stranici imalo izolaciju za zvuk od kojeg milimetra, pa kad sam izrezao lijepu kockicu toga sve je savršeno usjelo.
OT- Mene je pogodila 3060, prešao sam sa 2060, tehnički gledano ni velika nadogradnja ali takav splet okolnosti me pogodio, pa hajde dobro je ispalo na kraju, iako za 1440p koji imam Ti je puni pogodak. Izvedba sa tri venta kod tebe pa pretpostavljam kako drži dobrih prosječnih 60c kad se nešto pokrene, koliki clock drži u prosjeku?. Jel bi htio nabaciti koji benchmark kao ja ovdje, pa da vidim sintetički kako to izgleda u razlici dva znaka više RT? Kako se izvodi sa tom beštijom, si uspio što pokrenuti?
Ma znao sam ja da je grafa velika ali nisam ni pomislio da necu imat mjesta u kucistu posto je ipak dosta prostrano. Dobro, na kraju je ispalo u knap - srecom . Grafa je iznimno tiha i hladna,
prakticki se ne cuje od ventova u kucistu (koji btw nisu glasni sami po sebi), a pri tom ne prelazi 60c. Nisam jos pratio taktove niti vrtio bencheve, to cu veceras ili sutra - kad uhvatim vremena.
Za RT sam uspio samo pripremiti Cyberpunk sa novim patchevima cisto da vidim kako izgleda
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote