View Single Post
Staro 02.08.2021., 12:37   #102
kiki86
Tehničar
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,005
Citiraj:
Autor goran1985 Pregled postova
Od zadnjeg upadatea mi ne radi Chromecast na Mi box S pa me zanima je li još ikome tako? Postoji li mogućnost za downgrade?

u settings/aplikacije nađi chromecast i izbriši data i cache te sve nadogranje, i onda kroz app store pretraži nadogradnje za aplikacije pa će ti nanovo instalirat i trebalo bi proradit


Citiraj:
Autor udarnik60 Pregled postova
Radi ok.

Meni ima jednu ogromnu manu. Koristim osnovni paket. I na mi boxu ne mogu promijeniti listu kanala koja se prikazuje. Npr na firesticku se to odradi lagano. Tako mi se izlistavaju i kanali koji nisu u mom paketu. Neka je caka da nema tipke na daljinskom koja odgovara toj opciji u app. Ako ti Tv ima HDMI cec onda nemaš problema s tim jer ćeš moći promijeniti na daljincu od TV-a. Budući da box koristim na TV-u koji nema hdmi cec malo me to živcira.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

ovo možeš rješit mišem, ili ako ti daljinski ima touchpad. Uglavnom kad si na onon odabiru programa stisni ok i drži i onda sa desne strane čini mi se izleti meni di možeš odabrati "moje pakete", nisam sad doma a nemogu se sjetit napamet kako izgleda izbornik. Uglavnom kad se to otvori stisnes sa mišem na moje pakete. Miša možeš spojit na usb iza samo da ovo rješiš.
kiki86 je offline   Reply With Quote