View Single Post
Staro 02.12.2021., 15:10   #480
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Citiraj:
Autor picajzlaaa Pregled postova
Angry Joe, full review

https://www.youtube.com/watch?v=ihsRc27QVco

Njegova ocjena- 4/10, i to darežljivih

Nisam mislio da je u ovako lošem stanju igra, mislio sam čekati do božića pa uzeti na akciji ali vjerojatno ništa od toga.
Spustio je ocjenu na 3/10.
Nažalost slažem se.
Ovaj sistem specijalista je nešto najgluplje šta su mogli napraviti. Svak može biti sve. Vozila ili uopće nema ili se stvore iz vedra neba. Osjećaj upravljanja vozilima i chopperima je užas. Zvuk je katastrofalan. Tenk me ubije i tek na kill camu vidim da je bio 10m iza mene, dakle uopće se ne čuju.
Puške su smeće, random devijacija je smeće, zvuk i osjećaj pucanja/pogađanja neprijatelja je smeće.
2042 je katastrofa i nisam siguran da će ga uspjet oživit sa ikakvim zakrpama, osim ako krenu u radikalnu, ali doslovno radikalnu izmjenu cijele igre, šta ne vjerujem da će napraviti.

Portal je dobar, ali opet kako i Joe kaže, problemi iz 2042 su preneseni i u Portal pa su i njega zatrovali istim manama. S obzirom na malo mapa, na kraju se postavlja pitanje zašto uopće igrati Portal ako postoje original igre koje su i dalje bolje od Portala.

O osnovnim funkcijama neću ni počinjati. Squad management nepostojeć, scoreboard nema, itd...sve je Joe rekao.

Šteta.

Zadnje izmijenjeno od: Neo-ST. 02.12.2021. u 15:26.
Neo-ST je offline   Reply With Quote