View Single Post
Staro 21.11.2021., 22:05   #8044
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,207
Citiraj:
Autor tomasini_ Pregled postova
šta je to "sleep as android" ?
Dosta pametniji, meni je glavni dio integracija sa mi bandom i smart wake up. Namjestim da je alarm u 7, a uz to 30 minuta smart perioda. I onda on u 6.30 pocme pratit jeli se ja krecem i ako se krecem, dakle nisam u dubokom snu, zvoni alarm. Ako dodje do 7 zvoni bez obzira. Osim toga namjestio sam da buđenje ide tako da prvo upali i pomalo pojacava osvjetljenje kroz minutu, zatim krece vibrirati mi band(trenutno ne radi zbog druge aplikacije) lagano pa sve jace isto minutu, ako ni to neuspije onda ide zvonjava alarma.
Među ostalim ima i mogućnost da za ugasit alarm moras nešto napraviti (za one koji se tesko bude) tipa rjesit jednadžbe, trest mobitel i sl. Ima i konfiguriranje snoozw botuna (ja sam stavio da mogu 2 puta max snoozat)
Uz sve to moze i kao sto je kolega rekao pratit spavanje(koliko. imas dubokog sna, koliko rem, koliko laganog) i slusa jel hrces i zapiše ti kad i koliko. Mozes cak stavkt da ti tipa za vibrira mi band kad hrces.
I ima usporedbu sa ostatkom drzave/regije, sta vec ako te zanima.
Daje i savjete za poboljsat san i spavanje. Podrzava integraciju sa masu uredjaja, od narukvica satova zarulja itd. itd. Ima neke uspavanke i nesto za lucid dreaming, neman pojma sta je to.

Vjerojatno sam zaboravio/ne znam za jos neke mogućnosti.

Ugl placeni app, kupio sam ga mislim prije 5 godina i nisam zazalio ni lipe. U top 5 najbolje napravljenih mobilnih aplikacija. A imam ih 120 na mobu, razina detalja i konfigurabilnost je stravicna, a na prvu vrlo jednostavna aplikacija.

Zadnje izmijenjeno od: OuttaControl. 21.11.2021. u 22:12.
OuttaControl je offline   Reply With Quote