View Single Post
Staro 12.10.2021., 12:35   #6031
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Alien_200581 Pregled postova
Kaj se tice ovih tipki/switcheva od miševa, meni nije frka niti sam posebno osjetljiv na takve finese, bitno da tipka šljaka. Ali moram priznati da stvarno jos nisam dozivio da rikne tipka, valjda imam srece

Imam ukupno 3 takva miša plus 4ti ps2 optikaner koji isto radi na DOS konfama. A s obzirom da ih ekipa dila za 20-30 kuna uvjek ih poberem kada ih vidim kod nekog na prodaji za tu lovu, nije neko ulaganje a miševi su neuništivi. Plus više (primjeraka) je uvjek bolje kod retro hw-a, naravno u nekim granicama normale da ne pređe u hoarding...

Posebno kod tih malih stvari tipa misevi i slicno kojih stane hrpa u neku manju kutijicu koju zbuksaš u neki ormar pa si miran
Ja sam nekad "patio" na skupe miševe ... po mogućnosti sa svim glupostima kao što je "Office tipka", 3D scroll kotačić i ostale gluposti. I onda sam jednog dana shvatio da je miš koliko god skup ili jeftin - samo miš. Kupio sam si Genius NetScroll (200?) u ono vrijeme za nekih 30-ak kn i koristio ih dulje od 10 godina! U stvari, imao sam ih više komada ... svojevremeno 4, za 4 različita kompa. Danas nažalost su mi ostala samo 3, a i još jedan se uskoro bude maknuo pa budem ostao "samo" na dva komada.


Pokušao sam kupiti novi NetScroll 200, da budem miran sljedećih 10ak godina, ali nažalost čini se da ih više ne proizvode Pa sam umjesto njega kupio neki generički, zove se "KAPPA USB Mouse, Black" od SpeedLink-a

Meanwhile, back in 2005...


Ovo je također bio i zadnji BTCov proizvod kojeg sam kupio ... nedugo nakon ovog su se i povukli sa tržišta, iako vidim da i dan-danas proizvode stvari, ali u potpuno drugoj grani industrije.
  Reply With Quote