View Single Post
Staro 03.08.2021., 21:47   #5
Razer
.
 
Razer's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 11,642
Citiraj:
Autor The Exiled Pregled postova
IMHO, ako se slažete, dosta je postojeću temu preimenovati u: RETRO hardware i software: New old stock tematika, popratna old-school memorabilija i nostalgija
Nekako mislim da je preimenovanje teme nedovoljno.
Tema je prekrcana postovima i preklapajući temama.

Nemojte me krivo shvatit, niko sretniji od mene kad vidim toliku aktivnost!

Samo da se dogovorimo da to malo pocepamo u bar dvije-tri teme.
Pozivaju se kolege da se ne ustručavaju otvoriti teme za svoje projekte. Trekkie i njegov Adison recimo itd da ne nabrajam. Roy, Overclock, stef da ne nabrijama sa svojim ulovima, popravcima, restauracijama.

Tema o ulovima na aukcija.hr, ulov na Hreliću, ebayu, opskurnim sajtovima i slično...

Ja sam samo lurker, vi ste ti koji ste aktivni i vi znate kako bi tema najbolje disala. Zaboravite na to "jel spada u dobar podforum?". Ako vam se piše, pišite, a kada se taj dio riješi, onda vam se lagano doda i još jedan-dva-tri-pet podforuma

Citiraj:
Autor bertone Pregled postova
Meni osobno se više sviđa kako je sada kad je sve nabacano na hrpu jer mislim da je premali broj članova koji se bave starim hardverom da bi zaseban podforum sa grupama interesa (npr. stare grafičke, stari procesori, stari laptopi, stare igre i td.) mogao kvalitetno živjeti i da bi pojedine podgrupe mjesecima zjapile prazne bez i jedne nove teme/posta, dok bi se u drugima pričao o svemu što i ne spada u konkretnu kategoriju... i na kraju bi završilo kao priča o mravu koji je sam delao, pa je onda uzeo skakavca za nadzornika koji je pak zaposlio puha u kadrovsku službu, lisicu u financijama, lava za direktora, pa još par likova u nadzorni odbor uprave da bi na kraju mrav dobio otkaz jer je višak radne snage
S ovim se slažem, ne smijemo razvodniti, pa zato nećemo raditi raspodjelu po komponentama, to nema smisla.
Razer je offline   Reply With Quote