View Single Post
Staro 17.11.2022., 11:29   #425
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,868
Citiraj:
Autor emilblomsky Pregled postova
Pozdrav!
Imam lg c1 i ne podržava dts!
C1 mi je optičkom kablom spojen na edifier zvučnike.
Imam tonu serija, filmova i sadržaja koji su dts, pa me zanima koja mu je najbolja opcija da to proradi?
Neki media player?
Na čemu su ti ti dts sadržaji?
Ima više načina, nije nužno da kupijes risiver, pošto su ti izlazi 2 stereo kanala, to možeš riješiti i sa nekakvim medija plejerom tipa kodi.

Kodi ti dobro hendla audio formate. Pod audio postavkama pokvackas formate koje izlazni uređaj podržava pa kad se zadesi format koji nije pokvačkani tj. Koji nije podržan, kodi ce propustiti vanka 2 stereo kanala što tebi u biti i treba.
U opcijama kodija opet možeš dodatno podesiti, dal da u ta 2 stereo kanala budu samo FL i FR ili da strpa i ostale kanale.

Tu je usko grlo android pod kojim kodi radi, bar je tako bilo prije, zato je CoreElec bulletproof rjesenje. Najednostavnije objašnjeno, coreelec je kodi sam za sebe bez operativnog sustava, a boota se automatski sa microSD-a prije androida.

Neki kvalitetniji kinez koji je dobro podržan od Coreelec zajednice i peglaj miško.

Preopširno je sad pisati kako upogoniti Coreelec, otom-potom .... kad odlučiš kojim putem ces krenuti onda cemo pripomoći ako zapne
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom

Zadnje izmijenjeno od: Ziiky. 17.11.2022. u 11:34.
Ziiky je offline   Reply With Quote