View Single Post
Staro 21.03.2021., 12:50   #846
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor Sn4k3 Pregled postova
Ja nisam otkazao uslugu vec je rok isteka ugovora jednostavno prosao. Agenti su me kontaktirali naknadno nakon nekog vremena no nisu mi ponudili ono sto sam trazio (samo net sa nesto manjom cijenom) pa sam odlucio nastaviti koristiti ovu uslugu koju imam za postojecu cijenu (500/120Mbps + tel za 204kn) dok neka bolja ponuda ne uleti...
A napisao si da zelis ukinuti uslugu telefona pa onda ti je ovakva cijena za novu uslugu od 209 kn za net, cijenik za sad vrijedi do 30.06. a sta ce biti dalje nakon tog datuma budes vidio.


Citiraj:
Autor MadBoY Pregled postova
Jako teško je dobit popust samo na internet. Obično žele da imaš još barem jednu uslugu i onda ti ponude cijenu istu kao i da imaš samo internet. Mene su zvali cca 2 mjeseca prije isteka, ponudili samo ono što ima i na netu, pa sam rekao da mi je preskupo. Zvali još par puta, svaki put sam rekao da je preskupo i da ću uzeti samo internet, tj. smanjit paket (nisam tražio nikakav popust). Dva dana prije isteka sam ja zvao da želim ugasiti TV i imati samo internet (nisam tražio popust nikakav), pa su mi rekli da pričekam da istekne ugovor za 2 dana, pa onda podnesem zahtijev. Dan nakon što je ugovor istekao zvali me iz nekog drugog odjela i ponudili skroz ok cijenu za Internet+TV.
Taj drugi odjel je onaj "za zadrzavanje korisnika" i on ima mogucnost davati povoljniju ponudu, stvar je samo uspjeti doci kod njih (a opisao si na koji nacin) i da onda oni tebe zovu.

Zadnje izmijenjeno od: Cilim. 21.03.2021. u 12:56.
Cilim je offline   Reply With Quote