Tema: Gramofoni
View Single Post
Staro 17.08.2022., 00:51   #82
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Moji doma su majstori za oživljavanje takvih stvari. Deda je tad već godinama imao jedan, mehanički ispravan (koliko je to bilo moguće jer su ova vrata problematična sama po sebi), ali kozmetički nesavršen.

Drugi sam uspio uz par veza nekako prevesti iz Srbije, bio je neispravan, ali kozmetički u savršenom stanju, pa je dobio tretman internog pomlađivanja i radio besprijekorno (uz taj standarni problem s vratima koje trebaju malu pomoć kod zatvaranja.)

Htio sam da složimo jedan savršen, ali deda nije dao svog dirati, pa je moj završio kod jednog kolekcionara, a njegov i dalje veselo svakodnevno radi.

Jednog dana ću si Sonyev Flamingo nabaviti Problem je što svi znaju vrijednost i teško ih je naći, pa makar i u dijelovima.

Kad smo već kod egzotike, neki dan sam imao priliku uživo vidjeti i čuti Michell Transcriptor Hydraulic Reference gramofon. Nalazi se u sobi tinejdžera koji nema pojma o čemu se radi. Nisam ispitivao, samo slinio. Inače radi se o gramofonu koji se pojavio u Clockwork Orange.

https://2ndhandhifi.co.uk/product/mi...nce-turntable/
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64

Zadnje izmijenjeno od: 1v@n. 17.08.2022. u 01:06.
1v@n je offline   Reply With Quote