View Single Post
Staro 14.01.2022., 17:24   #6116
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,416
Završio taj famozni hvaljeni Dark souls koji neki zovu i GOAT-om (meni ni blizu). Mislio sam da će mi u igri bossevi biti najteži kad su oni na kraju ispali najlakši, čast izuzetcima (Kalemeet, Bed of chaos, Artouis i Sif). Čak i među fanovima popularni O&S koji mnogi zovu i najtežom borbom u triologiji sam prešao iz prve. Inače igra voli često jebati igrača u mozak jer se neke smrti jednostavno ne mogu izbjeći (podvodna litica kod hydre, u crystal cave preskliske površine, prvi susret s onim buljavim ljigavcima,...), a najviše mi je išlo na živce je što su neki checkpointi predaleko od bosseva pa kad me ubije moram potrošiti 3-4 minute na trčkaranje dok dođen do njega ponovno. Priča je mogla biti bolja, dobro je postavljen uvod, ali nakon toga sve ide na kapaljku, skoro sav lore igre je u item descriptionu. Imam i dvojku u kolekciji ali mi ne pada na pamet igrati to uskoro, ne zbog težine nego zbog tih namjerno napravljenih frustrirajućih stvari. Probao sam uploudati save na darksoulsdeaths.com stranicu da vidim koliko sam puta umro, ali mi javlja neki pyton error, možda zato što je yogurt verzija.


Sad igram Wargame: Airland battle, zarazna igra koja me tjera da igram ofenzivno i da riskiram, nema onog standarnog malo po malo skupljanja vojske pa onda zaokruži sve i na tank rush taktiku.

Citiraj:
Autor kiki86 Pregled postova
ja sam se na dead by daylight navukao, nebi je nikad kupio da nije bila free, jos sam i para potrosio na dlc 1, nekad baš ubodu
Imaš na ovome subredditu često kodove za besplatne bloodpointse:

https://www.reddit.com/r/FreeGameFin...daylight_100k/

Bilo je i za blagdane dosta kodova, malo pogledaj i starije postove možda još koji vrijedi.

Tu ti bude i obavijest o DLC giveawayima, ja sam tako uhvatio Artist DLC na Steelseriesu na dan izlaska. Odigrao sam par mečeva nedavno, ali otkad je igra bila free na epicu broj kampera ispod kuke se povećao. Vraćam se kad Samara izađe iz bunara


Zadnje izmijenjeno od: Old.machine. 14.01.2022. u 20:07.
Old.machine je offline   Reply With Quote