Tema: HBO MAX
View Single Post
Staro 09.06.2020., 10:40   #32
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,180
Kriminalno loš mi je ovaj HBO Go, jedino što valja je sadržaj

Aplikacija je kriminalna toliko da je HRTi nekoliko koplja ispred.

  • Premotavanje ne prikazuje thumbnail sadržaja koji premotavaš. VHS kazete su to imale 1984.
  • Kad pukne internet veza instant puca aplikacija i nudi ti samo izlaz iz aplikacije, a na LG WebOS-u kad klikneš izlaz samo otvara home menu, tako da moras rucno ubijat aplikaciju tako da otvoriš drugu pa odeš u recent pa ubiješ...
  • Isto tako kad pukne veza ne zna gdje si zapravo stao nego te vrati na trenutak gdje si poceo gledat...
  • Unos slova za pretragu je u jednoj liniji, ne znam kojem genijalnom inžinjeru je palo napamet da je bolje da sva slova i znakovi budu u liniji pa kad trebaš odskrolat do slova P moraš kliknit desno 16 puta.
  • Naravno slova su mikro, pa sa LG Magic Remoteom je čudo pogoditi pravo slovo.
  • I još uz to za razliku od svih ostalih servisa (netflix, pickbox, amazon prime....) jedini daju tjedan dana free a ne mjesec dana, vjerojatno da useri nalete na što manje bugova.
  • Da ne spominjem da naravno nema profila, tako da smo cura i ja na istom što je isto jako glupo...


Prije sam držao HBO kao kraljevsku produkcijsku kuću, a sve mi više padaju u očima...
OuttaControl je offline   Reply With Quote