Tema: Far Cry 6
View Single Post
Staro 29.05.2021., 23:26   #35
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,537
Citiraj:
Autor Brko Pregled postova
Da nisi možda očekivao neku drugu/drugačiju igru. Pa od FC2 do FC5.1 je ista priča:
- slučajno se nađeš u krivo vrijeme na krivom mjestu
- odma na početku upoznaš glavnog antagonista kojem ili pobjegneš ili te pusti
- upoznaš lokalni pokret otpora jer ovaj ispada neki tlačitelj
- pobiješ 1000+ ljudi tijekom kampanje, skupljaš sjemenje, kožice, kurce, palce i upadneš glavnom antagonistu u oko i onda te prati te razgovarate i eventualno se i vidite još koji put
- pred kraj igre vidiš da pobjeđuješ
- na kraju dođeš do glavnog antagonista, ali nije on baš tak loš, i ti si pizda koja nije htjela slušat kao i tvoj pokret otpora koji su isto đubrad, a u biti ti si cijelo vrijeme chosen one koji treba donijeti balans u svijetu

FC2, FC3, FC4, FC5 i FC ND - sve isti qrac ne znam kakvo je ono smeće od Primala, ali vjerujem da je na tragu

FC6 bude isti na kraju.

I da - odigrat ću ga, meni je FC ok iz jednog razloga. Taman traje. Ne volim SP kampanje od 200h i spore pizdarije poput RDR2. Ove kojima treba 20-50h su mi idealka jer ih volim odigrat još koji put pa neke i više puta

Mogu skoro sve potpisat.

I meni je FC4 najbolji. svi puše vaasa kao the negativca, no meni je pagan bio bolji, i općenito FC4 bolji od FC3. također, FC4 je jedini FC uz original koju sam odigrao više puta.


5 i ND nisam ni završio.. Ne znam jesu li peticu popeglali i da li još uvijek ima ona blesava respawnanja i ina sranja, ali dopizidilo mi to pa sam odustao. ND ne znam ni sam zašto nisam dovršio, i nije bilo tako loše ono što sam odigrao.


Primal sam pokušao i brzo zaboravio, dosadno, bzvz.


Ovo što vidim na video ništa značajno ne odudara od onog što se od FC serijala može očekivati.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote