View Single Post
Staro 26.05.2018., 20:20   #40623
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Meni su ove iz Decathlona super. Uzea sam Orao fotokromatske za cca 250kn ali ih više nema, a prije par mjeseci Tribord polarizirane za more, bile su 189kn mislim.

Naočale mi nikad ne traju dugo (što od brisanja znoja, padova, mora itd i ultra skupe mi se nisu pokazale niti malo bolje). Naravno da ovdje ne govorim o nekom škartu s aliexpressa - uzea sam jedne takve kao kopija ray ban wayfarer ali su bile očajne.

Ove iz Decathlona su made in Taiwan i generalno sam vrlo zadovoljan s Tajvanskim brand proizvodima. Kvaliteta je često dosta bolja od europskih. Još imam 2 para Bolle polariziranih i ove made in Japan su 10x bolje od made in Italy.

Vezano za bike robu - decathlon (btwin) serija 500-900 je odlična. Imam njihove 700 windstop duge bicke s gel uloškom i ne srame se 3x skupljih modela, također 900 aerofit base layer je vrh (koštao me cca 170kn), uz to Quechua 100% Merino majica je izvrsna (cca 260kn bez popusta). Ova sva roba je 30-40% cijene usporedive brand odjeće ali s puno boljim jamstvom (2g bez pitanja) i ako ti paše kroj daleko je bolji deal od raznoraznih butik marki koje imaju ogromnu maržu.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson

Zadnje izmijenjeno od: Mar. 26.05.2018. u 20:29.
Mar je offline   Reply With Quote