View Single Post
Staro 02.01.2016., 17:33   #3
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,748
Ima dobru vidljivost na suncu. Nije kao superamoled od Samsunga ali je dobar. 3GB naspram 2GB se ne vidi u praktičnom radu, samo u benchmarcima. Jedino kaj 3GB model ima 32GB inetrne memorije pa je s te strane velik plus. No oba se mogu nadograditi na 128GB SD kartice tako da niti pohrana nije neki problem.
Odličan telefon za te novce, za koje se može naći na tržnici.

Prekjučer sam ga fleshnuo na MM (6.0) i mob odlično radi. Napravili su jednu ispravku (od dvije koje su me smetale na prijašnjima) i to da su u quick toggles stavili flashlight tj svjetiljku. Nema je u widgetsima ali je i ovako odlično. Ne treba third appsove instalirati da je dobiješ. McAfee još nisu maknuli i to je ta druga stvar koju bih volio da se da ukloniti.
Root koliko sam vidio za MM još nema ali kad dođe ide gore i mičem McAfee-a.
Telefon radi odlično s novim MM, razliku osim kozmetičke i nekih dodatnih funkcija nisam vidio. JEdnako fluidno oba rade, možda bih malu prednost dao MM (ali to je možda placebo). Kamera je malo poboljšana, brže fokusira i fotke mi se čine malo bolje. No za to trebam još 50-ak fotki okinuti da bih sa sigurnošću mogao reći.
Sviđa mi se što LG i za starije uređaje razvija software, za razliku od nekih drugih velikih prizvođača telefona.
Ugl jako dobar posao LG, neka tako nastave.

P.S. Stavio sam onaj poljski 16GB firmware na 32GB i sve radi uredno, vidi se 32gb memorije, ima HR jezik, 3GB memorije, sve radi kao i original.
alengrosevic je offline   Reply With Quote