View Single Post
Staro 24.02.2013., 18:36   #1514
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Imam prijatelja kojemu je u igri žao potrošiti nešto novaca, samo k'o hrčak skuplja. Onda pita: Otkud tebi to odijelo, otkud ti to odijelo i sl. Ljudi moji, trošite, jednom se živi. JoZ@ troši na nadogradnju. Oružje, kao i odijelo puno duže traje ako se nadograđuje. Barem imaš tu virtualnu lovu, pa kog vraga da još sam čistiš. Što se alata tiče postoje 3 kombinacije. Uvijek sam bez obzira koja je bila verzija imao istu putanju kretanja nakon pojavljivanja u Zatonu, da bih odmah znao na čemu sam sa alatima. Poslije sređivanja zombia u Pilani krenem prema VZN Krug. Kod tri bora na betonskom podnožju trafo stupa pogledam je li tu alat za kalibraciju. Ako je, super, ostala dva (grubi i fini) su u Zatonu i Jupiteru. Ako nije nastavim prema 'Željeznoj šumi'. Pogledam iza stupa, lijevo od kućice. Ako nema alata opet super, sva tri su Zatonu i Jupiteru. Ako je alat za fine radove, onda je ta loša kombinacija gdje je za kalibraciju u Pripiatu. Osim toga onome kome se ne da tražiti, Sova na 'Skadovsku' prodaje informaciju gdje se nalaze. Za one kojima je žao love Quick save, kupi se informacija, zapamte se mjesta pa onda Quick load. I svi zadovoljni. Brko, tu Noinu misiju ostavljam uvijek za freeplay (jednom je odigrao, ne sjećam se na kojoj verziji), a nikako da je obavim kad sam radio na prijevodu ili preinakama, pa onda opet ispočetka da sve to provjerim. Provjerit ću konačno tu misiju i vidjeti ako treba nešto ispraviti. Što se cucka tiče, on je kod mene znao ranije riknuti, jer sam se kod Arke znao zakačiti sa Alfama i oni su ga onako usput roknuli.
Bakica47 je offline   Reply With Quote