View Single Post
Staro 11.04.2021., 00:26   #1786
Nolyfr
Registered User
Moj komp
 
Nolyfr's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2020
Lokacija: ZeGe
Postovi: 29
Citiraj:
Autor Blue Spirit Pregled postova
Sve što je A.I. rekao stoji.

Logitech G Pro Wireless 636 kn (i superlight 1140 kn) su preko 500 kn do kojih on max misli potrošit.

Također s obzirom na velicinu ruke i ako možda koristi palm grip definitivno bi ti onda dao preporuku za G403 za 440 kn kojeg sam vec i u predhodnom postu predložio.

Sa G Hub -om veoma rijetko imam nekih mušica ali ništa ozbiljno što bi mi davalo glavobolje.

Na koji god se miš odlucio kupi ga na daljinu , webshop , internet bankarstvom, placanje prilikom preuzimanja doma ili u trgovini jer tada imaš pravo miš isprobat i vratit ga u roku od 14 dana od dana kad si ga primio / preuzeo.

Idealno bi bilo narucit 2-3 miša i isprobat ih i iz prve ruke i vidjet koji ti naviše odgovara / paše u ruci a ostala 2 onda vratit i dobit povrat novca.
Fokusirao sam se sad na način na koji držim miš i uvidjeh da najviše koristim fingertip i claw grip, a palm rijetko ili nikad.

Da, G Pro Wireless (X Superlight) su dobri miševi, ali debelo iznad mog budžeta, tako da otpadaju.

Ovo za povrat iskreno nisam znao, hvala! Jesi uzimao ikad iz Extreme Digitala, ako jesi, kako ide kod njih reklamacija, komunikacija?
Nolyfr je offline   Reply With Quote