View Single Post
Staro 28.09.2011., 10:55   #132
Audi45
Premium
 
Audi45's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Slav. Brod
Postovi: 490
Gle jucer sam sa PZIII ostao sam 1 na 1 sa KV, kojega naravno nemogu ni pipnuti i popusio, nije team balance kriv sto su moji krkani sa KVovima izginuli
odmah u pocetku.

Isto tako sa Pantherom sam ostao sam protiv 2 KT i Lowa, dakle tri na jedan
Panthera ima 75 mm top kojim nemogu nista navedenim.
Ali zato Panthera brza a oni spori i neokretni i pobjedio sam zauzevsi njihovu bazu, dok su se oni dovukli do mene.
Nije team balanc los, kombinira tenkove iz razlicitih tierova i upravo je zato
zabavno.

Ili jos jedan primjer.
S tigrom me sutnio protiv e 100, mousa, is 7, t 30, kompanije, bio sam najslabiji tenk prvi do mene jedan jedini e 75
da se razumijemo tigar iako havey tank i sa HE shellovima ne nanosi gotovo nikakvu stetu navedenim, preeeespor za scouta
i sto sam trebao proklinjati team balance.
Cucao sam u grmlju u bazi i skupio 35 - 40 hitova iako nisam nanio nikakvu stetu skupio para i exp. ko govana, dobio nagrade sharpshooter i jos nesto ne sjecam se vise sto.

Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Ja se tim plačipi*kama samo podsmjehnem.

Maloprije je neki Čeh kukao kako mu je Tiger preslab i da su developeri smradovi. Pomislio sam da je lik neki profić, da je toliko savladao Tigera da mu i najmanji detalji sad smetaju...
Sa tigrom treba znati igrati, protiv is ili t29 u close combatu nema sanse a isti su tier (slabiji armor, top, brzina i okretnost).
Tigar je sniper tenk, ima jebeno preciznu 88icu i rate of fire tako da sa distance radi cuda.

Citiraj:
Autor Ecips Dlo Pregled postova
Svaki tenk ima svoje prednosti i mane,a na igracu je dal ce on znati iskoristit te prednosti.
Upravo to, u pocetku sam proklinjao tigra, dok ga nisam skuzio, poslije sam ga obozavao, na kraju bilo mi ga zao prodati i prijeci na KT.

Zadnje izmijenjeno od: Audi45. 28.09.2011. u 11:17.
Audi45 je offline   Reply With Quote