View Single Post
Staro 10.04.2021., 00:05   #77
picajzla0707
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: Zadar
Postovi: 309
Citiraj:
Autor Odinarius Pregled postova
Vjerojatno bi imao identičan fps da ga držiš na stock postavkama s tom grafom. Osjetiš li još kakvu promjenu, tipa brže loadanje, veći minimum fps ili nešto tako?
ma nikakve razlike zasad ne osjetim u gejmanju, sve igre su mi na kingston a2000 nvme ssd-u sad i bile su prije, jer je h97 podržavala nvme, doduše s upola brzinom, ali opet više nego dovoljno da nema razlike u brzini učitavanja

što se tiče minimum fps, jedina je razlika u ac origins, gdje nema više padova fps u gradovima, ali i to nije bio veliki problem jer je ranije sa 4core fps padao sa 60 na 50 ili 45, što nije dramatično

sve ostale igre rade jednako, doduše na 1080p s ograničenjem fps u nevidia limiteru na 58 zbog 60hz monitora
da igram neke cpu zahtjevne mp igre na monitoru sa 144hz vjerujem da bi bilo značajnije razlike

recimo, na ac oddyssey mi je avg fps gotovo isti - 48 vs 52, no sa 11400 je maksimalni fps značajno viši - 95 umjesto 71, što je znak da 4590 nije mogao potjerat 1070 na maksimalno korištenje
ipak, sa 60hz monitorom to je nebitna razlika

moram još vidjet kako je u nekim drugim igrama, ali zasad sa sp igrama koje ja igram razlike gotovo i nema, najviše zbog 60hz monitora naravno
picajzla0707 je offline   Reply With Quote