View Single Post
Staro 09.12.2016., 04:46   #124
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Apsolutno vrijedi. Ja imam za 105kn 2 prijemnika, sve otvoreno jos 8 mjeseci i jos 8 mjeseci placam po 1kn a tek onda 105kn. Slika na HD kanalima je prekrasna, nema sanse ni jedan IPTV sto se tice kvalitete slike jer emitiraju dvb-s2 mpeg4 i kada se sve pokljuca ostaje ti oko 15-tak slobodnih HD kanala te bi izdvoijo sve FOX HD od vaznijih sto ostaju plus uobicajeno skoro svi dokumentarci.

Jedino ces imati muku sa serviserima i postavljanjem antene jer su to cigani pravi... no ako sam to kako spada usmjeris problema nema ni kad kisa pada, snjeg cekam E da, ljeti kad dolazi oluja i ono.. ide oblak samo sto se srusio nije onda zna nestati slike na 1-2min max dok oblak ne dodje iznad tebe i onda signal prolazi kroz oblak normalno, takodjer kad oblak odlazi resiver ga ispraca isto nestankom signala 1-2min, dakle ti prijelazi oblaka ih hebu koliko sam ja primjetio no samo u onim danima kada izgleda da je nastupio potop jel

Prijemnike apdejtaj kada ih dobijes na zadnju veziju softa i problema nema, ne mrznu i rade ok, daljinski je neznam... ne rade vise daljinske za odrasle ?!?
silver_tip je offline   Reply With Quote