View Single Post
Staro 27.12.2017., 18:03   #223
goc_mails
low_rider
Moj komp
 
goc_mails's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 471
Za sve one koji ne čitaju moje postove (osim par dijelova koji njima odgovaraju)

Quatat ću po prvi puta samog sebe. Znači ne kažem da su vozači za sve krivi
Citiraj:
Autor goc_mails Pregled postova
I jos jednom ponavljam nikad nisam rekao da je glavni problem u vozacima ali da se njihova kvaliteta debelo smanjila jesam. Admistracija je takoder u deficitu. Rekonstrukcija ce biti da se rasterete glavni dostavni centri koji trenutni gore. A to su zg i pazin.
Nisam priznao krivnju?

Citiraj:
Autor goc_mails Pregled postova
Želim rec da je ovo najgora sezona ikad u overseasu a tako i opcenito u svim dostavnim sluzbama. Nitko ne kaze da vi kao korisnici niste u pravu, i apsolutno mi je zao svakog tko nije dobio paket ili ga je dobio s kasnjenjem. No nismo jedini koji imamo problema ali vjerujem da se to jos uvijek moze ispraviti.
Citiraj:
Autor goc_mails Pregled postova
Stari na greskama se uci. Mi smo naucili vrijednu lekciju koja ce nas ili napravit boljima ili upropastit.
Ali ne mogu s tobom o takvim stvarima jer ti sve radis savrseno i bez greske.
Jebote proizvodaci automobila koji se time bave stotinjak godina uspiju zajebat cijelu seriju pa moraju povlacit proizvod. Al dobro kao sto rekoh kad pocnes radit jednog dana valjda ces to skuzit.
Sukladno i objavi na sajtu citiram samog sebe
Citiraj:
Autor goc_mails Pregled postova
Opet naglasavam da nije svugdje overseas zakazao. Zakazali smo ponajvise u Zg koji ujedno i ima najvise robe i najveci rast unazad par mj.

Vidjet cemo dali cemo se oporavit od ovog ali da cemo pokusati hocemo.
Citiraj:
Autor goc_mails Pregled postova
Takoder je plan otvoriti dva nova centra sto je total novih 15tak ljudi.
U administraciji ce bit velike promjene no otom potom
Znam da će se ovo sve što sam quotao staviti na ignor i opet će biti da nigdje ne priznajem krivnju.

Nadalje, moje verbalno vrijeđanje nekih kolega započelo je tek kada su prozivali ljude, koji kakvi god da jesu i dalje su moji kolege a također su najmanje krivi (oni u službi za korisnike).
I ne nedopuštam da me netko zove ciganom jer ti isti kolege tvrde kako su fini i kulturni.
Ako želiš nadoknadu troškova dobro je jedan kolega napisao, pozovi se na opće uvjete i traži povrat novaca. Nema potrebe za verbalnim omalovažavanjem na koje ja kao nebi smio odreagirati.

Eto možda sam trebao šutiti ali fakat nije fer da se neki kolege ponašaju kao novinari žute štampe i izvlače iz konteksta apsolutno svaku moju izjavu (pa čak i od drugih kolega- primjer zalman ne priznaje da mi procesuiramo robu do 2-3h ujutro iako ima izlist trackinga).

No dobro bilo kako bilo, ja sam samo "uhljeb" koji je došao radit putem kumova
__________________
A bu bu....
goc_mails je offline   Reply With Quote