View Single Post
Staro 27.12.2017., 14:07   #218
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
Zalman i Bubba točno pogodili u srž problema...
Napisao bih par stvari samo, probat ću se držati činjenica.
Goc, imao sam svega par dostava i imao sam sreće da nijedna nije bila od OE.
Vozači susretljivi i točni i ono najbitnije kulturni. Što se nemože reći za tvoj rječnik ovdje. Svaka rečenica ti sadrži barem jedan jebote pa do ciganluka, šiptarenja i slično što je stvarno dno dna. Apsolutno je razumljiv bijes ekipe jer su te dostave plaćene.

Po tvojim riječima s dostavama četkica i kindla i kako se svaki prekovremeni sat nemože platiti sam odmah skužio da si ili menadžerčić/birokrat/član uprave
i vidim da nisam fulao. Ako ti vjeruješ da treba odrađivati neplaćene prekovremen sate iz ljubavi prema firmi to pokaži primjerom. Uzmi kombi i odradi 20/30/40 sati mjesečno za đabe pa se onda busaj u prsa i popuj ekipi kako je to ok i da je to sasvim normalno.

Ono što je najgore u cijeloj priči da se fejkaju statusi pošiljki i to je definitvno dno dna, da nejavljanje na telefon i ignoriranje ljudi ne spominjem. Ako se već takvo sranje dogodilo pa taman da ste angažirali par žena preko student servisa koje se na telefon samo ispričavaju ljudima i to bi bilo nešto.

S obzirom da, po tvojim riječima, su vam vozači pušiona da li su ti isti vozači pod prijetnjom oružjem došli u firmu? (retoričko pitanje). Pa valjda postoji neki probni rok?

Btw, vozači su u hijerarhijskom smislu dno piramide u vašoj firmi i tako su (pot)plaćeni, pa samim time im je na takvom nivou i odgovornost. Kužiš? Znači oni uopće nisu krivi. Znači za navedeno sranje cipelu u guzicu trebaju dobiti njihovi šefovi onda njihovi šefovi pa menadžerčići i onda nakraju upravo. Znaći po zapovjednoj odgovornosti. Ti zbog ovih sranja koja pišeš po forumu gdje omalovažavaš ekipu zbog koje imate posla isto trebaš dobiti cipelu u guzicu, NHF.

I btw zapamti da nepostoje dobre firme sa lošim radnicima, kao i loše firme sa dobrim radnicima (barem ne zadugo) već postoji dobar ili loš menadžment. Nismo više u jugi/ndh/austro-ugarskoj/umetni državu-sistem po želji i vlastitim preferencama da vrijedi ona šuti i budi mi zahvalan da imaš posao. Mislim, vidim da i dalje furate takvu politiku i koliko vidim baš vam i nejde.

Sve u svemu možda ali samo možda se izrodi nešto dobrog iz toga ali čisto sumnjam

Master_Hrc je offline   Reply With Quote