View Single Post
Staro 22.12.2023., 08:35   #2855
deevzg
informatički suradnik
Moj komp
 
deevzg's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2021
Lokacija: novi_zg
Postovi: 276
Citiraj:
Autor Srdan Pregled postova
Evo moj slučaj reklamacije diska.

30.11. preko weba kupim Kingston KC3000 1TB.
Dan, 2 nakon ga podignem u trgovini.
Par dana nakon ga upiknem u kompjuter i ne radi (BIOS ga uopće ne prepoznaje). Nazovem trgovinu u Nehajsku, objasnim slučaj i pitam ako ga reklamiram da li odmah mogu dobiti zamjenski jer sam iz Karlovca i čovjek mi kaže da ne mogu jer ga trebaju provjeriti na servisu. Pitam da li mi onda mogu napraviti povrat novca ako se utvrdi da je neispravan jer mi disk treba i onda bi ga danas kupio drugdje, a on kaže da ne bi trebao biti problem. Nakon toga kupim novi za 10€ više u Karlovcu.
11.12. predam disk u Nehajskoj i opet napomenem da sam kupio novi disk, da mi on više ne treba i da želim povrat sredstava.
21.12. mi stiže obavijest da su mi zamijenili disk za novi. Zovem reklamacije i čovjek mi kaže da mi ne mogu vratiti novce makar je reklamiran nakon par dana te kupljen na daljinu, ali opet pokupio sam ga u trgovini.
I sada opet moram do Protisa u Zagreb (radim u Zagrebu, ali ne idem svaki dan niti mi je usput), prodavat disk i uz sve to opet gubit novce.
Ako netko želi disk, imate aukciju na tržnici.

Uglavnom od tih šu*aka u životu više ništa neću kupiti.
ne vidim zasto ti je hitno ako imas kakav upiknes stari hdd, ja sam isto imo slučaj sam ram-om isto u protisu 2x8 keksa pito sam dal mogu samo neispravni keks vrnut ne moraju oba jer su bila u pakovanju uzo sam iz firme na posudbu od 2 tjedna da nemoram kupovat pod mus , škarta je uvjek bilo i bit će

Zadnje izmijenjeno od: deevzg. 22.12.2023. u 09:22.
deevzg je offline   Reply With Quote