View Single Post
Staro 25.05.2023., 21:52   #1333
hash
Premium
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,431
Pozz,rikava, tj riknuo mi je stari disk u T480. Nisam u toku i ne znam sad koji drugi disk uzeti. Znaci treba mi obicni disk (ne znam sad kako se tocno standard zove), a ne disk za onaj manji 2242 port. Na disku sam trenutno imao oko 300GB tako da bi i pola TB bilo dosta al s obzirom na cijene nek bude 1TB.

Bio bi zahvalan na konkretnom ili par prijedloga, a jedini uvjet je da ga mogu sutra kupiti i preuzeti negdje u Zagrebu. Sam cu prelistati nabavu ali ne znam sam na brzinu odluciti koji disk. Kolko vidim cijene su od 50 do 70eura tak da cijena nije bitna. Bitna mi je pouzdanost pa brzina. Zahvaljujem unaprijed!

Ne znam napamet koji je disk unutra ali u jednom trenu mi se youtube zblesirao, firefox ugasio i nisam ga vise mogao pokrenuti jer je kao upaljen ali ga u `ps -lA | grep fire` procesima nije bilo.
Nakon reboota se disk vise nije pojavljivao. Laptop je zgasen, sljedeci dan se upalio kao da nista nije bilo, backupirao sam sto je bitno i nastavio koristiti. Nakon dva dana opet ista stvar s youtubeom i diska nema u biosu. Pisem ovo u nadi (tj strahu ) da mi netko potvrdi da je ovo klasicno rikavanje diska, a ne da mi rikava maticna npr.
hash je offline   Reply With Quote