View Single Post
Staro 29.01.2014., 16:51   #3
mister92
Premium
 
mister92's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 223
Kupio sam danas d-linkov adapter pa cu vidjet kakvo je stanje, uglavnom imao sam samo dvije kineske antene pa moze je stvar u njima.

Pod power managment sam vec gledo al ja imam neke 3 opcije koje ne kuzim, ima nesto max, min i jos neka treca koja je odabrana kao.

Mislim da se spaja g modom posto mi je ruter g mod, jacina signala je podjednaka. Jos neznam da li imam kakvu blokadu na dijelu stana gdje je komp, jer sad s novom antenom kad mi je na stolu nije bas nesto veza, a kad premjestim na jedan drugi dio malo dalje od stola veza je savrsena.

Sjecam se da kad sam imo spojene te antene kineske na laptop nikad se nije sama odspojila, a isti su windowsi 7 64bita, i svake godine napravim fresh install tak da sto se tice OS-a tu nebi trebalo biti problema. Probao sam stavit laptop na to mjesto gdje je komp i na njemu nije bila bas full brzina i veza al onda nakon par mjerenja je bila pa mi to opet nije cvrst dokaz svega toga, al za sad na mjestu gdje je bila kineska antena i nije imala dobru vezu za sad ova nova ima.

Uglavnom vidjet cu situaciju sad s tom novom antenom oce li gubit vezu, al mene zanima da li je moguce da maticna zajebava, nikad nisam imo problema da mi se odspoji koji usb uređaj al eto...
mister92 je offline   Reply With Quote