View Single Post
Staro 19.04.2021., 20:18   #549
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
ubee evw32c , evo jedan SS kako izgleda kao konekcija/speed, ne znam da li se tu sta vidi

inace 2xkomp mi ima TP-Link AC1300 Archer T3U, ovaj treci najdalji (na SS je boldan kao drugi po redu) koristi onboard sa ploce.. sva tri imaju te externe antene..
-->
Citiraj:
Autor jp_rv Pregled postova
i dalje smatram da je ax standard precijenjeni gimmick (osobito zato, ako bolje pogledaš specse uređaja koje gledaš poput archer ax20 - ne podržava "pravi" ax, nema 160mhz kanala, već je tu samo jača modulacija na 80mhz, pa je "kao ax"). kao šta sam rekao, iza jednog zida - pada ti ax u vodu.

150mbita ti ac progura komotno. do nekih 300njak mbita ide jeftina roba u rangu igrački od 200-300kn.

uostalom 150mbita progura i prastari an router iz 2010, ne treba ti ax za to.

svi ti "lag free" gaming, multi-user, beamforming fičrzi su čisti PR. nešto ili radi, ili ne radi. ping na wifiju ako imaš dobar signal je <1ms.
veći problem su wifi kartice. možeš imati ac router od 2000kn ako ti je s druge strane neka jadna kartica ala edimax/tplink. bilo je tu na forumu tema i postova o lošim karticama, driverima, antenicama, itd...
router je samo jedna karika u lancu.
kuzim, zelis reci da stavim bolji , a jeftini ac router ako bas zelim/inzistiram mjenjat router
brijem da mi je on ipak najslabija karika trenutno s obzirom na integrirane antene --> ubee evw32c , evo jedan SS kako izgleda kao konekcija/speed, ne znam da li se tu sta vidi

inace 2xkomp mi ima TP-Link AC1300 Archer T3U, ovaj treci najdalji (na SS je boldan kao drugi po redu) koristi onboard sa ploce.. sva tri imaju te externe antene..
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	ac.jpg‎
Views:	219
Size:	95.2 kB
ID:	23770  
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE

Zadnje izmijenjeno od: Eladio. 19.04.2021. u 20:26.
Eladio je offline   Reply With Quote