View Single Post
Staro 26.09.2016., 11:56   #47
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,681
Citiraj:
Autor MikaHR Pregled postova
Koji fanboyizan? To što "1060 3GB" trebala zvati 1050 po svim knvencijama koje su vladale u sferi grafičkih kartica (što je samo još jedan u nizu nevidijinih obmanjivanja kupaca).

Što sad i reći da je nevidija prodala muda pod bubrege s Async Computom/DX12/Vulkan isto "širenje propagande" i šta li već hoćeš reći.

Eto, ljudi dobivaju povrat novaca za 970, jer upozoravanje na to bilo "širenje propagande"?

Jesu rezultati Keplera isto "širenje propagande"?

I sad - oni koji sve to sračno poriču - šta su oni? (a to su činjnice)

i da, da je AMD nazvao 470 "480 4GB" i nju bi isto zvao 470. Jel gle čuda, to je pravi naziv te grafe.
To sto se nesto tribalo zvati ovako ili onako nije na tebi da odlucujes, zna se ko je odgovoran za nazive modela, marketing itd u jednoj firmi... Btw ovako ce najvjerojatnije izgledati prava Gtx 1050/1050Ti FYI.
Koliko ja znam i sam si imao Gtx970, ocito si se opeka i razocara u nvidiu (s razlogom - zbog onog famoznog vrama) pa zbog toga imas averziju (blago receno) prema novim modelima. Upravo zato sam i reka u jednom od proslih postova da bi bilo najbolje da lipo kupis sebi jednu Gtx1060 pa da mozes napraviti real life usporedbu a ne u svakom postu pilati jedno te isto... Bitno da mi koji govorimo "protiv" AMD-a smo njihove grafe "vidili samo na slici" za razliku od tebe ...
Oba tabora su imali glupih poteza poput laznog marketinga, rebrandanja i sl. a vjerojatno ce imat i u buducnosti. Tu nema nista novo...

Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Izgleda da će postojati gtx 1050Ti, kao i gtx 1050. Znači "puna" gtx 1060 se trebala zvati gtx 1060Ti, a ova od 3gb gtx 1060 i mir. Isto tako i titanku nisu trebali nazvati isto kao prošlogodišnji proizvod
Slazem se potpuno, bilo bi puno manje pomutnje i realnije bi bija prikazan odnos snaga izmedju raznih modela, al netko je u nvidiji odlucija drugacije, sto mozes... Life goes on
Sn4k3 je offline