View Single Post
Staro 30.07.2021., 12:34   #4789
Sinac
...samo te gledam...
Moj komp
 
Sinac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,746
Citiraj:
Autor picajzla0707 Pregled postova
ne živcira mene to uopće, nego kolegu koji je shvatio da cijelo vrijeme piše gluposti, pa se sad uzjebao i odjednom više ne želi raspravljat

a ne gledaš iste brojke zato jer je on unio pomutnju i počeo bacat linkove koji nemaju veze s tržišnim udjelom - market share

ja cijelo vrijeme pokušavam objasniti da ako imaš 9% u prodaji novih procesora, onda nemereš govoriti da imaš "većinu u novim mašinama", to je sve
Pa daj pročitaj što sam linkao, ponovio sam link koji je The Exiled ranije stavio i gdje se spominje High Performance Computing (HPC), dakle klasa servera specifične namjene, jednako kao i Database serveri, file serveri ili DNS serveri ili nešto četvrto. Tamo se vidi znatan porast udjela AMD-a, a ja sam ti pokušao skrenuti pozornost da čak i s ukupnim porastom prodaje servera u svim segmentima u korist AMD-a opet treba vremena da se taj udio vidi u globalnom udjelu. Sorry ako nisam bio specificirao točno to što si ti htio pročitati, no činjenica je da će Intel morati uvesti promjene u svoje poslovanje na svim segmentima jer stara slava ima ograničen vijek trajanja.
Sinac je offline   Reply With Quote