View Single Post
Staro 19.07.2021., 22:54   #1120
khuzjak2
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2021
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2
ei pozdrav,imao bi jedno pitanje ako bi netko želio pomoći....imam matičnu pluču Gigabyte Aorus Master x570 rev 1.2 i proc ryzen 5900x.....imam jedan problem,vrlo vjerojatno je riječ o ram memoriji,naime događa mi se ponekad da nemogu ništa otvoriti od aplikacija,nije onaj klasični freeze ekrana da nebi mogao s mišom al nemogu ništa otvoriti,isto tako ako preko noći ga ostavim upaljenog da mi nešto skida ujutro ga nađem freezanog tj ne reagira na pokrete miša i moram prisilni restart napraviti uđem u windowse i normalno radi,više mi se to događa u mirovanju tj idle nego kad imam pokrenutu neku igru ili slićno,tu konfu nemam dugo ,nekih mjesec dana, a ram pločice koristim od svoje prijašnje konfe asrock z390 taichi i proc 9700k koji sam imao,tamo je sve radilo bez problema,model ram pločice je G Skill TridentZ F4-3600C17-8GTZSW 2x8GB...taj ram nije u qvl za aorus master x570,dali bi se dalo posložiti u biosu vrijednosti tog rama da mi stabilnije radi ili ću morati baš kupiti trident z neo jer ovaj moij je običan trident z,odlična mem ,koštala me oko 1300kn,zato i pitam jel ju je moguce mozda podestit uz biosu da radi na ovoj matičnoj kako teba ili ću morat u kupovinu rama
khuzjak2 je offline   Reply With Quote