View Single Post
Staro 19.07.2021., 22:50   #4662
igofanatic
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor The Exiled Pregled postova
Ne znam kaj da velim, ali znaš i sam da danas više cijena nečega nažalost ne garantira da je taj komad tehnike ujedno i najbolji.
ovo sam se naj manje nadal od tebe da buš napisal tak nekaj. sobzirom da stalno veličaš i preuveličavaš ovaj napuhani balon od amd-a

Citiraj:
Autor zwer54 Pregled postova
Imam problema kaj ne mogu postic bolje rezultate od ekipe na intelu

Samo me sad muci jel uzet 11 seriju ili cekat 12, makar ta 12 realno dolazi tek za kojih 4 mj i ddr5 tek dolazi na trziste pa i tome svemu treba neko vrijeme da dode na svoje... tako da tu 12 seriju ne smatram kao opciju jos ove godine...
ovo mi je sve za tebe jako čudno da se buniš toliko na amd, sobzirom koliko sam uvjeren bio da si ti veliki zagovornik istoga. osim ako ne trolaš kak veli kolega.

a iskreno, sobzirom da ti je to hobi i ne brine te para, uzmeš jedan cijeli komp na intelu. osobno bi išao na 10-ku. sve naj jače uzmeš i takmiči se u cpu-z, kompariraj direkntno na svojim mašinama i kad te iznervira jedna od te dvije, prodaš lošiju. usput uzmeš ploču koja guta 10-ku i 11-icu, i probaš sve opcije sa oba jaka intela.
tako češ imati do druge godine sa čime da se igraš dok ne ubodeš opet obje konfe, ali skroz nove generacije. i opet udri po cpu-z rejsanju.
  Reply With Quote