View Single Post
Staro 03.01.2021., 18:31   #173
Babaloo
In the lab...
 
Babaloo's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 928
Pozdrav ljudi i prije svega sve najbolje svima u novoj 2021, nadajmo se da će biti bolja nego ova prošla

A sad na temu...tehničar od Iskona mi je utvrdio da mi je na cca 2 m od izvora telefonskog kabela postoje smetnje na kabelu (da li je popucao ili štoveć) zbog čega mi je brzina interneta višestruko spora.
Stoga razmišljam da internet ruter premjestim na izvor od kuda je prvotno provlačen dodatni telefonski kabel (s obzirom da se ovaj drugi kojim je produžavano do dnevnoga boravka nalazi ispod parketa i nezgodno mi ga je mijenjati) i počnem koristiti Powerline za prijenos interneta putem strujne mreže u drugu sobu gdje mi je telka i ruter/reciver od Iskona za TV.

Razmišljao sam uzeti ovaj od TP-LINK AV1000 TL-WPA7510 KIT pa me zanima koristi li tko iste/slične uređaje, kakva su iskustva, kvaliteta prijenosa, nedostaci? Unaprijed zahvaljujem na odgovorima
__________________
** AMD FX-4300 @ 3.8 Ghz ** Asrock 990FX Deluxe 3 **16 GB G-Skill 1600Mhz ** Intel 545s 500 GB + 2xWD 1 TB ** MSI GTX 660 2GB ** DVD-RW LG H42N ** Corsair HX620 ** Logitech MX Master 2S ** Dell U2414 **SAMA Vulture
Babaloo je offline   Reply With Quote