View Single Post
Staro 11.03.2012., 09:33   #1015
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,331
Ne znam do kad traje akcija ali sam primijetio da se mijenjaju aplikacije na listi. Where is my water ponovo ima staru cijenu koja je čak 4x veća od one na akciji, čitavih $0,99

Ako ste instalirali aplikaciju iz drugih izvora (sa drugih marketa, direktno sa kartice) market (sada Google play) na mobitelu i webu pokazuje da je aplikacija kupljena. Ako pokušate update/download dobije se greška ""Error - The download was declined because you haven't purchased it."

Srećom našao sam rješenje ako koristite Chrome/Chromium (možda sličnu opciju imaju i drugi browseri):

1. Otvorite Google play u browseru i nađite željenu aplikaciju
2. Desni klik na PURCHASED, zatim klik na Inspect element
3. Odmah iznad označenog retka će te vidjeti data-ispurchased="true". Bacite pogled na screenshot.
4. Promijenite "true" u "false" i pritisnite enter
5. Sad možete kliknuti na PURCHASED koji će otvoriti obrazac za kupovinu...

Naravno za kupovinu morate imati registriranu kreditnu karticu na Google wallet.

Možda će te morati deinstalirati aplikaciju sa mobitela, prije toga napravite backup app+data sa Titaniumom (treba root) da bi mogli npr. vratiti game progres. Nisam deinstalirao, samo sam kupio i aplikacija je napravila update i sačuvala sve podatke. Jedna aplikacija mi se nije htjela kupiti za Atrix ali je Desire još uvijek registriran na marketu pa sam kupio kao za njega i onda se opet povukla na Atrix.



P.S.
Vidio sam da ima i data-isfree="false"... Ne radi
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge






Zadnje izmijenjeno od: LAcy. 11.03.2012. u 09:53.
LAcy je offline   Reply With Quote