View Single Post
Staro 03.12.2008., 20:43   #15
Nammoth
Premium
Moj komp
 
Nammoth's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 215
Citiraj:
Autor windman Pregled postova
znaci uzeo bi ovu sa atomom dual core... gledo sam po netu, ako ima neka firma koja ima poslovnicu u zadru... ima hg spot, al jedino u ZG, moze li se to narucit?
Nisam siguran jel ova informacija tocna, mislim da je links otvorio poslovnicu u Zadru. Mislim da se mozes sa prodavacim iz vecine hr trgovina dogovoriti da ti posalju hp expressom sve sta trebas.

Citiraj:
Autor windman
e sad, imam pata hard od 300gb... ybg... e... a imam sata pržilicu, bi li mogo stavit na maticnu sata pržilicu i pata hard il, jel na taj pata prikljucak moze ic samo cd drive ili moze i hard?
Mozes, nece biti nikakvih problema.
Citiraj:
Autor windman
imate za preporucit neko kuciste za sve ovo? vidio sam neko u diskont24 da je neko uzimo, ful malo, e da mogu i napajanje "smanjit" da stane u kuciste. fala na informacijama
Za kucista, jedino "nano"-atx koje sam nasao na internetu proizvodi Silverstone (nedobavljivo u hr). Moja preporuka je da si kuciste sam napravis od plexiglasa (to i sam planiram, vec mjesec dana crtam sheme, budem postao kad zavrsim) ili drveta, ili uzmes nekog jeftikanera tipa MS il nes slicno.
Nammoth je offline   Reply With Quote