View Single Post
Staro 24.02.2006., 14:32   #17
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Citiraj:
Autor Bran
Istina. To ima i neke svoje prednosti. Pogodi koje.
Ha cuj, u mladosti prednost, u starosti onda nedostatak. Jednom kad ih usporis, ostaju takvi
Citiraj:
Autor Bran
A kaj nemaš da si možeš odabrati na kojoj jačini bu ti radil laptop. Ja imam da mogu birati 8 načina i još k tome si mogu konfiguirati sam svoj. Znači kad je na bateriji smanji se malo snaga procesora, monitor malo slabije svijetli i sl.
Ma mogu, al da sam administrator u windowsima, al nisam, posto je to laptop od mog starog s posla, pa je sredjen da se tamo usteka na njihovu mrezu i sve je podredjeno njoj. Velim, nemrem nit cursor misa promjenit, onda znas kakve ovlasti imam.

A stari nemre dobit sifru za admin ovlasti. Naravno format c: (kojeg bi ja tak rado napravil) ne dolazi u obzir

Tako da, surfam na Knoppix Live edition, a slusam muziku u windowsima (tamo mi je puno jaci zvuk).

Filmove takodjer gledam na Linuxu jer na windowsima nemrem instalirat odgovarajuce codece (opet, jer nisam admin).

Navodno ima neka fora, da se dodje do sifre, al se ja to ne usudim delat, da ne bi windowse usro.

Al da imam svoj laptop, uf, sto bi mu radio..... Sve si gledam neki polovni uzet, al sta ces, kad nemrem nac posel...
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote