View Single Post
Staro 27.10.2022., 17:30   #6473
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Dakle nema pomoći.
Lako za router iza ovoga ali ako opet crkne dali bu mi (opet) istu ili sličnu kramu.
Alternativa je A1 optika ili Telemach
Tcom štanga u Trnskom.
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
U istom smo kva.

Ja sam na A1 PON optiku prešao(uz natezanja sa A1) prije hmm cca 2 god. mislim i normalno imao jesam problema jer imaju i ovi na t-comu znači nema operatera da pređeš i da nećeš imat problema i da će sve biti idealno. Ali malo riktanja itd. i zasad je ok, ne kažem da će ovo držat 2 god. ovako jer vrlo vjerojatno neće, uvijek će im nešto prdnut puknut itd. ko šta to obično bude. Ali u globalu kad imam nekih problema zvrcnem tehničku prijavim mailom i zasad svaki put su mi umanjili račun šta je isto korektno no ne opravdava to da mi zbog toga stvari trebaju ne radit ili da nemam net. Ali kao šta sam rekao i na t-comu se isto znaju problemi razno razni dešavat tako da sve je to isto sranje drugo pakovanje kako bi rekli samo je pitanje cijenovne isplativosti. Ja sam si još na A1 spojio moje doma u mozaik pa plaćam 30kn manje za pretplate i za 3u1 šta imam tv, net i telefon (plus još dodatni risiver i sportski paket). Što se routera tiče ja uvijek imam svoj router (u wireless mode-u jer u bridge-u su mi rekli da ne može ovaj huawei bit ne znam zašto) iza njihovog i ostalo sve pogasim u njemu jer nikad ne znaš kakvo ćeš smeće dobit od ISPa. No moram priznat, nije da hvalim ali ovaj havaji bijeli HG8145V5 je stvarno ok router čak i ako nemaš svoj neki iza njega.
Isti kvart , prosao slicnu zafrkanciju sa A1 kao i @Thermaltake kako bi dobio umjesto Amisove optike 100/100 Mbps od A1 1/0,5 Gbit optiku, sa ovim ruterom Huawei HG8145V5, nikakvih problema...
Cilim je offline   Reply With Quote