View Single Post
Staro 11.04.2021., 17:07   #861
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor sti Pregled postova
Lik je bio super, u retrospekciji je puno stvari predvidio ispravno. Šteta što su ga poneki put komentari na videa uzjebavali, mislim da je prekretnica bila kad je previše nahajpao Zen2, tu su ga razapeli i vjerojatno je počeo razmišljati o odlasku.
Da, "5ghz" ga je razjebalo skroz. Vidjelo se da je izgubio entuzijazam. A toliko toga je točno predvidio i najavio (pascal u bobu skoro godinu dana prije izlaska, chiplet dizajn, RTX-ice...) i sve padne u vodu radi jedne stvari

Njegov problem je što je previše temperamentan, te se dao uvuć u rasprave sa trolovima i mućkim provokatorima. Videji su mu znali početi sa 5-10 minuta obračunavanja i opravdavanja samog sebe, nepotrebno...

Kap koja je prelila čašu su napadi na njeovu izjavu da "RTX 3090 nije nasljednik titana", taj video je objavio, objasnio zašto je tako u svom stilu sa masu argumenata i rekao doviđenja...

AKo ga opterećuje nek ne radi to, ionako ima nekih problema sa zdravljem (srce ili nešto u tom stilu).

Citiraj:
Autor Mladenxy Pregled postova
Kaj je postao Mišak?
Imao je on to uvijek u sebi. Znao je tako nekad objaviti video na temu znanosti, SF-a i sl. Ostao mi je u sjećanju njegov video o vanzemaljcima s kojim se duboko ne slažem
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote