View Single Post
Staro 18.08.2008., 12:51   #14
vercetti
Premium
Moj komp
 
vercetti's Avatar
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,224
Citiraj:
Autor DeadMan+ Pregled postova
brackete za prednju masku mozes i kupiti : brackets
Nije fora onda


Citiraj:
Autor Cro=RocK=U= Pregled postova
kak ga budeš bojao,i u koju boju?
na ove rubove misliš staviti lajsne ili? mogel si ostaviti malo više da daske leže jedna na drugoj pa njih shoblati pod 45stupnjeva da dobiš tupi kut al sad je kasno jbg
Definitivno mat, za boju jos nisam odlucio... to za kraj, lako za boju
Rubove se popuni kitom za drvo, kad se osusui i izbrusi dobro, prijelaz se ne vidi.



Citiraj:
Autor Gradjanin Pregled postova
dobra ideja. samo se nemoj razocarati kad budes pokusavao naci potrebne stvari u nasim ducanima..poput mrezica, gumica-dihtunga i slicnog, a koje kako mi se cini, budes trebao u svojem projektu.

samo naprijed...i polako...svaka zurba u modingu (osjetih to na svojoj kozi) znaci duplo vise vremena u zbilji
Za mrezicu imam rjesenje jos od zadnjeg moda, problem je sto je u meduvremenu poskupila na skoro 120kn za kvadrat (bilo oko 80 prije)
Plus, ne mogu vise uzeti pola kvadrata kao zadnji put, vec najmanje 1 kvadrat.

U jednoj prodavaonici meda, imaju kojekakvih metalnih mrezica za kosnice


Jedina koju sam nasao da je gotovo savrsena za ovakve potrebe, dovoljno "gusta" i cvrsta, kad se savije i oblikuje, ostaje tako.


Imao sam mali zastoj nedavno, upalio dremel (Einhell), kojeg sam koristio mozda sveukupno sat vremena prije ovog moda, i radi cca minutu,
pocne nesto krckati unutra, iskre, dim, ja se bacam na pod...


Vec sam mislio na novi trosak za dremel, rastavim ga, prekidac napola rastopljen....neam blage zasto i kako, sreca samo prekidac, sve ostalo izgleda ok.
I sreca u nesreci, nadem takav IDENTICAN prekidac na jednom starom codegenovom napajanju

Odlemim, postavim na dremel, sastavim i voila.... sve radi
vercetti je offline   Reply With Quote