View Single Post
Staro 24.11.2022., 12:16   #10045
Black mustang
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 111
Citiraj:
Autor Exy Pregled postova
Opet te nebulozne rasprave o razlici cijena HR/EU i sl.
Manje tržište, manja konkurencija, drukčiji porezi, ubaci što hoćeš. Ključno je sigurno da je ovo puno manje tržište, uspoređivati HR i DE po broju prodanih proceva je smijurija a valjda se zna što je ekonomija obujma.
Hvala Bogu čovjek se može danas snać pa si kupiti gdje mu paše, vjerojatno je to bolje nego plakati o tome i određivati ljudima po koliko bi trebali prodavati robu.

Tko place i tko odreduje koliko bi trebalo nesto kostat kod nas?

Ja sam samo naveo razliku u cijeni i nove cijene koje je stavio AMD.

Ekipica je tu odmah skocila uvrijedila se kao da je ovo privatni forum za prodaju i marketing.

Da, tako je...manje smo trziste i drugaciji je porez za su zato cijene skuplje 30% , bice da je Slovenija onda u rangu s Njemackoj po ekonomiji obujma.

Ali kuzim, lakse je srat ljudima ili drugim shopovima koji napisu komentar i cinjenice, nego poduzet nesto da dobavljaci nemaju smijesne cijene i marže, da manji shopovi ne rade za kikiriki i da kupci vise kupuju u Hrvatskim shopovima. Jer dok mozes fino zaradit na ovim cijenama koje imas...dobro je.

Ali slazem se, ljudi danas mogu kupit gdje im pase i po cijenama koje im pasu, samo ocito te informacije o cijenama ne smijes stavit na ovakav privatni forum, da se ekipa ne uzjebe ko tinejderi u pubertetu.

Over and out

Zadnje izmijenjeno od: Black mustang. 24.11.2022. u 12:28.
Black mustang je offline   Reply With Quote