View Single Post
Staro 24.11.2022., 09:39   #10043
Black mustang
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 111
Ajmo ovako.

Kleveta ( kuzim da je zajebancija ) ali ono..

Cijene AMD 7950X u Hrvatskim shopovima u kojima sam gledao na dan kada sam napisao poruku.

ADM 769€
Futura IT 840€
PC Shop 850€

Cinjenice...tako da ne kuzim cemu ove nebuloze s klevetom.

Gledam sad i na Uzi Shopu
741€

Cijena na Amazon.de je 655€ ..... znaci 86€ niza.
Sa Hrvatskim PDV-om i dostavom je 700€.....41€ niza.
Ne trebam ti boldat cijene jel?

Ne gledam Hrvatski PDV na Amazonu jer imam kolegu u Njemackoj koji svaki vikend dolazi u Hrv, a i postoje druge opcije.

Ne zanima me Ryzen 5900X, pa mi nije jasno zbog cega ga spominjes. Evo mogu ja ubacit i Samsung 980 PRO 2T koji je u UZI shopu 322€ ( ako sam uspio dobro vidjet izmedu 40 razlicitih cijena i dobavljaca koje imate ), dok je na Amazonu 209€.....cista sitnica jel? Sta je to za nas rvate sa viskoim standardom

Oprosti sto usporedujem cijenu tamo gdje je jeftinije i tamo gdje je cijena onakva kakva bi trebala biti budci da je AMD snizio cijene. Nemoras meni kukat zato sto su porezi visoki i sto dobavljaci imaju cijene kakve imaju, a imamo standard 10x nizi od Njemacke.

Mozes mi slozit konfiguraciju po dobroj cijeni da ne moram uzimat preko Amazona i drugim shopovima ( gdje mi je cijena komponenti preko 4000 kn niza), nego da uzem sve u Hrvatsokoj? Odlucno, javi mi se u inbox ili posalji mail jer kupujem cijelu konfiguraciju za posao.
Black mustang je offline   Reply With Quote