Tema: Terrakom
View Single Post
Staro 05.02.2015., 18:09   #17
Jerry_nidžo
Premium
 
Jerry_nidžo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: KOSORE
Postovi: 226
Citiraj:
Autor Prezime Pregled postova
Tu si u krivu, jer svi operateri zakljucavaju vise/manje opcija na svojim routerima. Ovi samo rade maksimalno zakljucavanje.
ma OK da zaključaju mogućnost pristupne šifre internetu (mada ni to nije sasvim OK), ali ne vidim razlog zašto mi onemogućavaju da promjnim WIFI šifru (to nisam imao kod nijednog operatera), ja u pravilu radi osobne sigurnosti svakih par mjeseci mjenjam šifru. A osim toga neki prijatelj koji dođe kod mene i pita me wifi šifru ja mu je dam no kad smatram da ju taj frend nebi trebao znati ja je promjenim.

S druge strane želio bih da upišem neku lakše pamtljiviju šifru (moja metoda) a ne da kad me netko upita koja ti je šifra moram ići zagledati ispod modema koja je šifra i sl.
Tu terrakom griješi i to će mu se razbiti o glavu.



Ovaj mobitel (navodno je neko kinesko smeće nisam ga još dobio, a kad ga dobijem vjerojatno će završiti na njuškalu valjda će dati netko za njega 200 kuna, jer meni je dobra i moja nokia sa symbian platformom) i ona aplikacija kojom se oni hvale pa i nije neki bed, najprije su mi govorili dok sam s njima razgovarao kod sklapanja ugovora da su razgovori priko te aplikacije besplatni, no ispada da ipak nisu već se obračunava po nekoj posebnoj tarifi i vezana je za kućni tel.
Mislim da ona nema svrhu koji već imaju mobitele jer kod svog mobilnog operatera je već odabrao neku tarifu koja mu odgovara. Eto ja imam onu smart tarifu s 1000 minuta premna svim mrežama i neizbježna uspostava poziva 29 lp, terakom prema mobilnim mrežama naplaćuje ako se ne varam 89 lp, znači smart je povoljniji od terrakom poziva, a i u smart tarifi imam gigu interneta i imam interneta i previše Može se sada za istu cjenu dobiti i duplo interneta ali mi nisu potrebni jer ne potrošim ni pola ovoga od gige iako sam često na internetu. Kad sam god negdje u dometu WIFI mreže prije svega u kući spajam se priko nje na internet.
Jerry_nidžo je offline   Reply With Quote