View Single Post
Staro 01.03.2024., 13:07   #2738
kresketezere
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2022
Lokacija: HR
Postovi: 13
Citiraj:
Autor Tirkiz Pregled postova
Sad kažeš da imaš Iskre P-56
To su super antene. Stavi razmak na 34 cm da primarno pojačavaju B3 (1800 MHz) i testiraj brzine.
Ako antenama smetaju stabla il što već, ne očekuj puno čuda, zato kažemo da moraju ići van, visoko i po mogućnosti da imaju čist pogled u smjeru di se nalazi toranj.

Taj HA-35 je Cat 6 router?
Znači može raditi max dvije agregacije pa nek mu antene pojačaju B3 i vidi kakve su brzine, ako možeš, pitanje je koje će bandove agregirati.

Koliko si spreman iskeširati za dobar router?
Obično ti je to skup sport, s tim da nekad možeš ugrabiti dobar ispravni rabljeni router za nižu cijenu.
Ili startaj sa Huawei B535 pa kroz godine idi na bolji router.
Koliko precizno moram usmjeriti antene prema baznoj, trebaju li neki posebni uredaji ili odokativno?
Ne mogu nista sa HA-35 firmware je od HT-a. Znam da je al može neki high mid low preporuke, ne bi mozda isao preko 300e, odnosno nesto optimalno za opisanu situaciju.

Ugl imam u planu uzeti jos jedan router za lokaciju 30m od ove koja je na visini tavana trenutne lokacije ali na njoj cu imati opticku vidljivost prema sve tri bazne pa gledam najprije ovu tezu situaciju rijesiti. Mozda jeftiniji za ovu trenutnu situaciju a skuplji za bolju ili obratno. Benefit je garantiran jer preko bakra imam 25 ali opet bi zelio izvuci sto vise.
kresketezere je offline   Reply With Quote