Tema: Apple iPad
View Single Post
Staro 28.06.2022., 13:07   #591
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,115
Citiraj:
Autor Spikeman Pregled postova
imam i ja air 2, baterija nije dobra...

evo Ivane crni, slikan ajped 4 maloprije, kaj cemo sad?
https://ibb.co/yV9zXC4
Ali svi ipadovi su deklarirani na cca 10h, plus/minus, tako da je tvoj rekao bi normalan.

To što ga ti uspoređuješ s ipad 2 koji je lošiji, stariji i možda faulty već, to je drugi par cipela.

Ipad je svaki deklarirani na 10h, i tako drži baterija. Imao sam i ipad 4 i air prije 2 godine, znao je stajati upaljen 10 dana. Ali kada sam nešto projektirao i crtao, znao se isprazniti i za 5 sati. Ali rekao bi, prosjek, opet 10-11h.

I dalje tvrdim, 600kn za uređaj EOL i bez softverske podrške, star 10 godina upitne baterije, za mene nikako ne vrijedi.

Ja se nikako nisam mogao naučiti čitati s ipad-a, koji je gerenalno kupljen samo za potrebe učenja i čitanja. Ali opet, to je do mene valjda. Nisam znao da se čita stručna literatura (nije gore pisalo), ali za knjige, kindle i dalje nenadjebiv (baterija 2 mjeseca samo tako). Probao sam i stručnu literaturu, nekakva mrežna literatura ili dev/devops literatura bila je kompletno beskorisna na Kindle-u. Osobno, radije bi se rastegnuo još koju stotkuk pa kupio mlađi ipad.
Mommistake je offline   Reply With Quote