View Single Post
Staro 08.01.2023., 12:11   #67
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Pouzdanost Google-a?

Autoritetima davati podatke nije problem (nasim) , ne smeta mi nista, samo zelim izbjeci google. Vi mozete koristiti stogod zelite, mene je zanimala alternativa googleu i njega ne zelim koristiti. Ima par malih EU tvrtki koji vec dugo garantiraju privatnost preko placenih mail hostinga , i samim time prilikom ugovaranja usluge ne moram prihacati nikakvo skupljanje i dijeljenje podataka. EU i SAD nisu skroz isti po tom pitanju. Koliko puta je Google i Apple dobio kaznu u EU, koliko u USA. Naravno, pola toga je mazanje očiju ali meni ne treba 100% privatnost, da to zelim kupio bih staru nokiju i bok. Treba mi kolika toliko privatnost podataka za svoje potrebe i Google trazi da imaju uvid u tvoje podatke da bi ga koristio pa samim time niti nemas nikakva prava ako se tvoji osobni podaci dijele okolo. Ako pristajes na dijeljenje podataka nisu samo u pitanju bezvezni mailovi nego bas svi podaci. Ja ne zelim svojevoljno dopustiti nikome, a cisto sumnjam da ce meni netko haknuti web da bi se domogao mojih glupih podataka.

Zadnje izmijenjeno od: spawn. 08.01.2023. u 12:32.
spawn je offline   Reply With Quote