View Single Post
Staro 26.04.2024., 13:14   #7186
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,456
Citiraj:
Autor IHrvojeI Pregled postova
Ok je TACTICS ko nadopuna tj da gledaš na to ko DLC... Sva bit tog nastavka je fight kojeg su malo proširili tako da imaš svoj squad od njih pojma nemam koliko, možeš čučnut i leć a i dodali vozilo neko... Fora je ali, meni je dosadilo nakon nekog vremena pucat okolo bez nekog cilja. jedinicu nisam nikad završio, kasno sam ušao u fallout svijet ali sam duju par puta zato odigrao. Od novijih sam samo 3. odigrao i izgubio svaki interes za takav fallout.
Ja volim taj tip igre. Već sam spomenuo Fire Emblem, koji je zapravo strateški RPG na poteze. Tu pak ima svega, isto skupljaš likove koje vodiš sa sobom, pa do romantike među likovima i njihove djece, jedino sam si ja bio ugasio perma death az likove jer se onda priča drastično mijenja. Ovako nakon svake borbe ako ti barem 1 lik preživi, imaš ih opet sve u slj borbi. Yup, easy-peasy mode, ostario sam i nemam živaca.
Volim i oldskul xcom strategije (DOS verzija xcoma) i varijacije na temu koje su vrlo slične.

Nego vi se kunete u 1 i 2, a interneti kažu da je 1, a pogotovo 2 poprilično težak i nemillosrdan ali da su naj-naj, da trojci fali QOL poboljšanja i da je tako-tako, New Vegas je navodno popravio hrpu toga lošeg u 3, a 4ka je uz naj grafiku najviše user friendly tj pretpostavljam najlakša.
BTW, izašao je jučer taj novi patch za 4, ali u komentarima na IGN videu su izgelda tim patchem napravili više štete nego koristi. Treba vidjet što kažu steamljani o patchu i vj pričekati još 2-3-4 patcha, koliko sam skužio Bethesda to tako uvijek.
Najviše su dobili zapravo konzolaši, preciznije XsX i PS5. Dobili su navodno 4k60, ali baš i nisu...WTF?!. Dobili su valjda 1440p/60. Ja sam na svojoj kanti probao F4 sa predzadnjim patchim tj zadnjim prije ovog najnovijeg i meni se ne pali ni vent na grafi i grafa chila na 20-30% mislim, a sve je na max u 1080p/60. Mislim, ipak je to igra iz 2015-e i bilo bi OK, da moja kanta to može po potrebi vrtit i na 4k/60, pa me čudi da konzole ne mogu.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN

Zadnje izmijenjeno od: Disco. 26.04.2024. u 13:20.
Disco je offline   Reply With Quote