Tema: OGame
View Single Post
Staro 27.08.2008., 21:00   #1985
RisingPower
čudovište
 
RisingPower's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 757
Na žalost, sve ovo u vezi pokvarenosti balkanskog tima itekako stoji. Prvo sam mislio da zlobni glasovi namjerno kleveću admine koji opravdano dijele banove, ali kasnije je ispalo da je većina toga istina. Forum zapravo predstavlja teren na kojem raznorazni "lokalni šerifi" mogu liječiti svoje frustracije kako ih volja. Svatko tko ima drukčije mišljenje od njih će veoma loše proći. Često se zna desiti da "grijeh" na forumu sa sobom povlači i isključenje iz igre, što je izuzetno nepravedno i apsurdno. Ako je netko zaista prekršio neko forumsko pravilo, svejedno i dalje nema razloga onemogućiti mu igranje ako u igri postupa pošteno prema pravilima. Samovolje i nepravde ima na svakom koraku... Moderatori se mogu otresati i prazniti svoje nezadovoljstvo na bilo kome. Prava katastrofa! Neka oni svoje postupke pokušaju opravdati kako god žele, ali činjenice im baš ne idu u korist. Takvo sitničarenje, picajzliranje, ograničenost, nepoštenje, bahatost, bezobrazluk i dvoličnost sam jedino doživio na balkanskom ogame-u. Veoma mi je žao što sam svoje vrijeme bacao na takvo negativno okruženje. Protratio sam tamo više od godinu dana dok napokon nisam poslao acc. dovraga i odlučio se na novi početak na ogame.org. Tamo sam se preporodio. Okruženje na forumu je pozitivnije, admini nisu osvetoljubivi i najčešće opraštaju sitne gafove poput otvaranja teme u krivom podforumu i sl. Igra uopće nije izlizana niti potrošena ako ju igraju pravi fer-igrači umjesto tipičnih balkanskih derišta koja samo znaju vrijeđati po nacionalnoj osnovi kada ih netko reciklira... Sve u svemu, ogame.org predstavlja ugodnu promjenu i drago mi je da sam "pobjegao" sa šugavog Balkana koji ionako srlja u propast zbog toga što domaćim serverima upravljaju krive osobe. To su takvi primitivci kojima ne bih dao niti da mi psa pričuvaju na 15 minuta, a kamoli da upravljaju jednom igrom sa tisućama igrača. Čudim se da tvorci te igre nisu ovo uvidjeli i smijenili sav taj ološ... No sada neka se slobodno liječe na kome stignu, ja sam pokupio svoje prnje i to više nije moj problem.
__________________
Failure is always an option.
RisingPower je offline   Reply With Quote