View Single Post
Staro 08.01.2023., 13:18   #3491
the chosen one
Premium
Moj komp
 
the chosen one's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 618
Citiraj:
Autor Nikox Pregled postova
5G internet ne možeš uzeti samo tarifu ide komplet Askey 6300 ,fric i 5G internet tarifa ostalo možeš uzeti samo tarifu. I da možeš uzeti samo 5G internet tarifu i tvoja oprema imaš samo veći trošak ništa ne dobivaš time. Najbolje sve njihovo.
Znam dobro kaj ide sa čim, pls pročitaj moje ranije upise jer vidim da nisi skontao kaj meni treba;

Ja ne želim 5G Internet (FWA, unutarnja i vanjska jedinica i monter da mi dolazi) nego želim postojeću uslugu 4G Homebox prebaciti na 5G Homebox i ako je moguće ZTE 7010 upariti sa (nekom) unutarnjom jedinicom da u najboljem slučaju dobim telefon. Ukoliko nije to moguće, bit će ZTE+unutarnji router/AP, a telefon neću biti u mogućnosti koristiti.
A još jedan problem je kaj mi po adresi prikazuje da mi ni jedna od te 3 usluge nije dostupna, mada se jedna od njih koristi, a dve-tri kuće niže dolje je dostupno sve

ZTE bih uzeo vanjski radi boljeg signala jer sam testirao sa MC801 unutar kuće, u sjenici i na tavanu i naravno dobio sam dosta bolje brzine u vanjskom djelu i na većoj visini, a sumnjam da bi MC801a izdržao hladnoće, vlagu od magle, kišu i sl. nepogode
the chosen one je online   Reply With Quote