View Single Post
Staro 08.01.2023., 12:31   #3489
the chosen one
Premium
Moj komp
 
the chosen one's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 618
Citiraj:
Autor Nikox Pregled postova
Što se tiče telefona dali bi radilo sa 7010 nisam testirao ali mislim da unutarnja jedinica je ta koja je glavna da može odraditi telefon pogledaj karakteristike Fritz!Box 7530 unutarnje jedinice od A1. E sad ovo drugo ti bi stavio svoju opremu i zadržao uslugu 5G Homebox time ništa ne dobivaš a njihova oprema bi ti stajala u kutiji neiskorištena.
Koja njihova oprema? Uzeo bih samo SIM karticu sa novom uslugom, ili ako je moguće na trenutnoj koja je u routeru da ukljuće 5G Homebox uslugu.

A1 ima tri mobilne tarife što se tiče kućnog interneta:
- 5G Internet (samo net, 1TB prometa, vanjska i unutarnja jedinica, FWA, dolazi monter)
- 5G Homebox (tel+net, može se uzeti ZTE MC801 ali i nemora, prenosiva usluga i na drugu lokaciju)
- 4G Homebox (još ga zovu i Super Homebox, net+tel, trenutno aktivan na toj lokaciji)

Znam za Fritza na njihovoj FWA usluzi, samo me zanima da li bi se ikako dalo tak podesiti i na 5G Homebox-u u kombinaciji ZTE 7010 + neki unutarnji router (može i Fric). Neki ukućani kažu da će im možda zatrebati tu i tamo kućni tel (mada trenutno na 4G Homeboxu je valjda 5 poziva u godini bilo obavljeno )

Jučer sam malo googla ali nisam naišao na nikakav konkretan podatak :/
the chosen one je offline   Reply With Quote