View Single Post
Staro 28.12.2022., 12:20   #112
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,572
nakon natezanja sa a1 službom za korisnike javila mi se a1 centrala i onda su kontaktirali ht (t-comovu centralu) i nakon 3 sata me opet zvala da su dobili obavijest da je t-com sredio problem, to je bilo jučer oko 17h,
rezultat do sada je pucanja nema kašnjenja su smanjena gotovo za većinu stvari su neprimjetna jedino u video colu sam imama 2 puta smrzavanje u recimo 5h razgovora,
odokativno usporedba t-com vs a1 gb innternet je ipak t-com za nijansu bolji / ugodniji po mom mišljenju,
bolji firmware na speedportu nego na u92, ali čini se da je toga svjesna i korisnička pa postoji nada jednog dana......ali za sada ne.


Citiraj:
Autor Karlo666 Pregled postova
Pa skini Innboxa i drži svog Netgeara,valjda u njemu možeš vidjet što Log javlja pa sam zaključi u čemu je problem.
bio sam gledao u logu nije bilo ništa ni u netgearu, jer cijelo vrijeme u biti nije bilo pucanja veze neki parametri su se povremeno mjenjali i to je dovodilo do grešaka u windowsima,smiješno je da ti na 1gb, kaže skaype da se ne može spojiti zbog prespore veze a u isto vrijeme mjeriš 940/540 speedtestu.
vidjet ču još danas kako če se ponašat ako će bit problema, bacio sam oko na TP-Link Archer AX72 pa ćemo da kupimo navečer.
__________________
-

-


Zadnje izmijenjeno od: skalar. 28.12.2022. u 14:06.
skalar je offline   Reply With Quote