View Single Post
Staro 04.12.2022., 05:09   #92
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,572
Citiraj:
Autor Karlo666 Pregled postova
Nije blentavo.
ISP se mora postavit prema najblentavijim korisnikom.Zato i postoje sve one pizdarije sa ACSom.
Uskoro stiže i TR-369 gdje ti mogu kompletno upravljat cijelom kućnom mrežom.

Ali mene čudi zašto uopće koristiš ISP opremu?
Svi ovdje dobro znamo kakva im je oprema pogotovo oni famozi SS3+Mesh koji zapravo nije Mesh već AP vulgaris.

Sent from my Pixel 7 Pro using Tapatalk
pa u92 je dobra komadina opreme u smislu veličine imam doma fritza 7590, što brijem da je nemoguće za sada spojit na a1, imam i asus ac-88u opet dobar komad opreme, s obzirom daje nemoguće porazgovarati na koji način radi internet i tv jer bar preko switcha tv nije preko vlan id ili je traljavo odrađen firmware na routeru,
cijeli zid u routerima mi se neda imat radi 1-2 eventualnog restarta browsera dnevno da bi kemijo,
evo nakon 48 sati, osim nešto dužeg kašnjenja na ulaz u hbo max recimo da je sad 10-tak sekundi duže nego što je bilo na t-comu ostalo sve radi dobro čak je nestalo i početno kašnjenje od sekunde, očito je ženska znala kaj radi kad je podešavala jedino čudi kaj to svima automatski ne naprave, a i dns sam postavio na 1.1.1.1 i 8.8.8.8 sve druge postavke su zaključane.

mogu reči da sam opet zasada zadovoljan do daljnjeg

Citiraj:
Autor Odinarius Pregled postova
Meni je optika nakon par dana dobrog rada (osim par puta kad treba relodati kako kaže skalar) pukla skroz jučer.
prijavi kvar meni su bar rekli da im je poznato i 10min je radila na podešavanjima restartala router daljinski i za sad kašnjenja i odlazak u prazno nestali,
mislim netreba se sa a1 prerano veseliti ali za sad sve dobro radi,
čak više ne osjeti ni promjenu ip adrese.
__________________
-

-


Zadnje izmijenjeno od: Nikky. 04.12.2022. u 10:23.
skalar je offline   Reply With Quote