View Single Post
Staro 31.08.2020., 08:29   #4878
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,016
Citiraj:
Autor Kerefek76 Pregled postova
Pozdrav svima ovdje!


Imam pitanjce glede gpu-a na thinkpadu.
Imam jedan stari W500 model sa rijetkim firegl V5700 gpu-om. Nedavno mi je počeo bacati artefakte i smrzavati se pa sam išao fenom (onim za skidanje tapeta koji grije na preko 300 stupnjeva) grijati GPU. Poslije toga je radio par dana i počeo opet bacati artefakte i smrzavati se. Sad trenutno radi samo na integriranoj grafici.

Da li se to isplati grijati ponovo? Probao bih ploču baciti u pečnicu ovog puta.
Možda se da zamijeniti GPU?

Najmlađa kćer mi na njemu igra Roblox te je za to savršen dok ne odraste

Starija kćer ima W541 kojem sam poljepio strganu šarku i plastiku oko čoška i stvar drži super zasad. Jedino bi pastu trebalo promijeniti jer se grije i pali se cpu throttle (možda je i cijela skalamerija dobila svoje zbog udarca u kojem je otišao čošak). Na njemu također treba promijeniti tipkovnicu pa me zanima jel 250 čuna ok za tipkovnicu?

Pozdrav!

Prije xy vremena je moja sa T540p završila kod @calypsa pa ga cimni ima li je još (mislim da je raspored bio njemački, ali me nemoj držati za riječ), što se tiče pitanja je li 250 kn puno za tipkovnicu, nije ako je backlit i HR.




Citiraj:
Autor Has Pregled postova
Pozdrav i od mene, također imam pitanje:

Kupio sam X201 ovaj https://www.laptopmarket.ie/product/...-screen-win10/
Tehničar sam za broadband i tv instalaciju u Virgin Media.
Lap će mi služit za konfig modema i testiranje brzine downloada ethernet i wifi, brzine nam idu do 1gb, pa pitanje je da li se može ugradit 1gb wlan kartica, tak da ne moram testirat preko moba i također bi htio ubacit ssd za brzo dizat os i još 4 gb rama, pa ako može preporuka, amazon i ništa preskupo uglavnom ?
Hvala

Za WiFi-a ovdje imaš odgovor na pitanje. Za SSD i RAM ne razumijem kako da ti damo preporuku, pa napraviš na Amazonu pretragu po pojmu i uzmeš što je tebi najpovoljnije.
bertone je offline   Reply With Quote